• Detail firmy

Work Service Czech s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě

Adresa

Čermákova 1314/7
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26818426

Výrobky, činnosti

Přidělení pracovníků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 221 500
E-mail: ostrava@workservice.cz
WWW: www.workservice.cz

Kontaktní osoba

Jan Stehlík - Jednatel

Mobil: +420 602 398 989

Ing. Robert Růžička - ředitel obsluhy - Jednatel

Tomasz Ślezak - Jednatel

Dariusz Rochman - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.