• Detail firmy

WORK PROTECT, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej pracovních oděvů. Nabídka antistatických oděvů elektrostatic sensitive devices. Šití dámské a pánské konfekce.

Adresa

Na Třísle 145
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27553299

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej pracovních oděvů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 278 003
E-mail: info@workprotect.cz
WWW: www.workprotect.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Biedermann - Majitel

Mobil: +420 603 543 592

Stanislav Vejvoda - Jednatel

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

Jana Šedivá

Vyrábíme ručně malované a řezané naučné a didaktické hračky a skládanky pro děti od 3 let. Šijeme sáčky z organzy a jsme schopni zhotovit dřevěné hračky na zakázku.

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.