• Detail firmy

WOODMAXIM

Základní popis

Provádíme výstavbu nízkoenergetických domů-dřevostaveb s dlouholetou praxí v zahraničí i doma. Realizace hrubých staveb, RD na klíč, včetně projektové dokumentace, odborné poradenství. Výroba zahradních domků, chat, altánů, pergol a dřevěných teras.

Adresa

Družstevní 844
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74431145

Výrobky, činnosti

výstavba nízkoenergetických domů

Kontaktní osoba

Jiří Kaloč - Jednatel

Mobil: 739 998 484
E-mail: woodmaxim@email.cz
WWW: www.woodmaxim.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

Jan Kovář

Zajišťujeme pronájem plošin. Disponujeme vysokozdvižnými plošinami: OMME 1550 EBZX, OMME 1830, OMME 2300 EXB, OMME 2500 EB, OMME 2900 EBZX, DENKA DK 18, vysokozdvižnou kloubovou plošinou TEUPEN LEO 23GT, šikmým stavebním výtahem BÖECKER HD 31. Provádíme rekonstrukce objektů, zateplování budov, opravy střech, opravy elektroinstalace a zdravotechniky (plynu).