• Detail firmy

WOODEN CZ s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá výrobou nábytku z dubového masivu. Malosériově vyrábíme židle, stoly, postele. Dále vyrábíme kuchyňské linky, balkóny, ploty, zábradlí, dubové lišty, dubové podlahovky. Nabídneme vám jakýkoliv nábytek na zakázku.

Adresa

Voleč 133
533 41 Lázně Bohdaneč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27520374
DIČ:  CZ27520374
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně z masivu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 869 837
Mobil: +420 777 280 880
E-mail: studio.bechovice@horyna.cz
WWW: www.horyna.cz

Kontaktní osoba

Eva Kyndlová

Telefon: +420 281 869 837
E-mail: studio.bechovice@horyna.cz
Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.