• Detail firmy

WOOD - MIZER - SERVIS s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis pásových pil na pořez dřeva a výrobu řeziva. Prodej a servis kompletních pilařských linek, omítacích a rozmítacích kotoučových i pásových pil, zařízení na údržbu pilových pásů. Prodej a ostření pilových pásů.

Adresa

Luby 91
339 01 Luby

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26320932
DIČ:  CZ26320932
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pásové pily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 312 220
Mobil: +420 602 439 799
Fax: +420 376 319 011
E-mail: woodmizer@woodmizer.cz
E-mail: greill@woodmizer.cz
WWW: www.woodmizer.cz

Kontaktní osoba

Ivana Greillová - Jednatel

Miroslav Greill - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.

SEDRA-TOOLS s.r.o.

Nabízíme strojírenskou výrobu, výrobu ozubených kol a hřebenů , různých upínacích a montážních přípravků. Zaměřujeme se jak na dodávky nízkosériových či kusových dílů a sestav pro obráběcí stroje a ostatní produkty. Dodáváme jak jednotlivé součásti, tak i montované celky a sestavy. Neváhejte nás navštívit.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.