• Detail firmy

Wöhr Parksysteme & Service, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme parkovací systémy, autovýtahy, točny, vrata a brány. Dále nabízíme poradenskou činnost a servis těchto zařízení.

Adresa

Budovatelů 131
267 21 Tmaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24213853

Výrobky, činnosti

Parkovací systémy, autovýtahy, točny, vrata

Kontaktní údaje

E-mail: info@parksysteme.cz
WWW: www.parksysteme.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Brádler - Jednatel

Mobil: +420 777 242 410
E-mail: info@parksysteme.cz
Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!