• Detail firmy

WKG Security & IT Communication s.r.o.

Základní popis

Zabezpečení objektů kamerovými systémy či alarmem vč. realizace kabelových rozvodů. Rozvod internetových sítí a elektrických sítí. Měření a svařování optických vláken (kabelů). Realizace sítí, hardwarové bezpečnostní a síťové prvky a vývoj software.

Adresa

Hasičská 550/50
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29395976
DIČ:  CZ29395976
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní řešení

- kamerové systémy, alarmy a detektory, GPS detektory, docházkové systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@wkg.cz
WWW: www.wkg.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Widomski - Majitel

Mobil: +420 604 655 949
E-mail: info@wkg.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Pavel Urbánek

Specializujeme se na vývoj internetových aplikací, tvorbu a správu e-shopů a www stránek. Dodáváme informační systém Helios. Dodáváme HW - kompletní vybavení pro firmy i domácnosti.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.