• Detail firmy

Wittmann Battenfeld CZ s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod; specializovaný maloobchod; zprostředkování obchodu; výroba, instalace a oprava elektrických strojů a přístrojů; montáž, opravy a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení. Automatizace a periferní zařízení pro zpracování plastů.

Adresa

Malé Nepodřice 67- Dobev
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26067005

Výrobky, činnosti

Náhradní díly

prodejní činnost, záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů periferií WITTMANN a WITTMANN a zařízení WITTMANN BATTENFELD

Kontaktní údaje

Fax: +420 382 272 996
E-mail: info@wittmann-cz.com
WWW: www.wittmann-cz.com

Kontaktní osoba

Ing. Michal Slaba - Jednatel

Telefon: +420 384 972 165
Další firmy v oboru

Radek Kotalík - JMRK

Specializujeme se na výrobu a dodávku tkaninových kompenzátorů a filtrů do vzduchotechnických zařízení. Nabízíme tkaninové kompenzátory, kapsové filtry, filtrační tkaniny, filtrační rukávy pro fancoil, rámečkové filtry, tukové filtry do digestoří a mnoho dalšího. Zajišťujeme ekologickou likvidaci filtrů.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.