• Detail firmy

WITTIG ELECTRONIC, s.r.o.

Základní popis

Jsme velkoobchod elektronickými součástkami. Dodáváme především resistory, varistory, termistory, diody, usměrňovače, pojistky, filtry, EMI, SAW, konektory. Kondenzátory dodáváme keramické, elektrolytické, tantalové,

Adresa

Průmyslová 2451/4
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27666603

Výrobky, činnosti

Dodáváme především:

resistory, varistory, termistory, diody, usměrňovače, pojistky, filtry, EMI, SAW, konektory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 412 545
Fax: +420 516 412 535
E-mail: wittig@wittig-electronic.cz
WWW: www.wittig-electronic.cz

Kontaktní osoba

Daniel Ryzí - Jednatel

Mobil: +420 724 979 244
Další firmy v oboru

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.