• Detail firmy

witec CZ, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme speciální i sériové nástroje vysoké kvality z HSS, HSS-Co5-8%, osazené TK i plného TK pro třískové obrábění a jiné oblasti. Nedodáváme jenom nástroje, ale komplexní řešení Vašeho obrábění!

Adresa

Žíšovská 1628
190 16 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24782131
DIČ:  CZ24782131

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a dodáváme speciální i sériové nástroje

vysoké kvality z HSS, HSS-Co5-8%, osazené TK i plného TK pro třískové obrábění a jiné oblasti.

Kontaktní údaje

E-mail: petr@witec-tools.cz
WWW: www.witec-tools.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kolář - Jednatel

Mobil: +420 776 367 799
E-mail: petr@witec-tools.cz
Další firmy v oboru

GALVANIKA FIALA

Provádíme povrchové úpravy kovových součástek zinkováním a chromátováním. Nabízíme zinkování se silnovrstvou pasivací a poniklovaní kovů. Naší novinkou je chemické niklování. Zajišťujeme výrobu jak pro průmysl, tak i pro jednotlivce, realizujeme i malé zakázky. Disponujeme moderním technickým vybavením včetně špičkových zkušebních zařízení a měřících přístrojů.

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).