• Detail firmy

WIREMAN s.r.o.

Základní popis

Prodáváme tepelná čerpadla voda vzduch pro vytápění a chlazení objektů. Nabízíme topná tělesa, bojlery, elektroměry, oběhová čerpadla a další příslušenství.

Adresa

Klabalská I 598
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28274601
DIČ:  CZ28274601
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla, čerpadlo vzduch voda.

Nabízíme tepelná čerpadla pro vytápění a předehřívání TUV. Instalujeme také systémy chlazení na bázi tepelného výměníku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 840 111 253
Mobil: +420 724 986 555
Fax: +420 724 986 555
E-mail: info@wireman.cz
WWW: www.wireman.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kocurek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.