• Detail firmy

WIPRAG spol. s r.o.

Základní popis

Stavební činnost: zednické a obkladačské práce, malířské a lakýrnické práce, sádrokartonářské práce, instalatérské a topenářské práce, elektroinstalační práce, zámečnické práce, doprava.

Adresa

Pivovarská 598/3
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27097447
DIČ:  CZ27097447

Výrobky, činnosti

Stavební práce a doprava.

Kontaktní údaje

E-mail: wiprag.holzman@seznam.cz
WWW: www.wiprag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Kopecký - Jednatel

Mobil: +420 602 425 822
Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.