• Detail firmy

WIPO s.r.o.

Základní popis

Jsme stavební firma zabývající se stavbami domů. Hrubé stavby, stavby na klíč, zednické práce, malířské, lakýrnické, elektrikářské, zemní práce, tesařské práce, pokrývačské práce. Rekonstrukce domů, bytů. Více na našem webu.

Adresa

K Jihotvaru 419
375 01 Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45799911
DIČ:  CZ45799911
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sádrokartony, půdní vestavby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 342 797
E-mail: wiposro@seznam.cz
WWW: www.wiposro.firemni-web.cz

Kontaktní osoba

František Hadrava - Jednatel

Další firmy v oboru

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Truhlářství - Souhrada

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny a jiný bytový nábytek z lamina i masivu. Nabízíme rovněž výrobu venkovního nábytku, schodišť, pergol či zahradních domků.