• Detail firmy

Wings Sped, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu. Přepravujeme zboží materiál, velkoobjemový náklad a kusové zásilky po Evropě.

Adresa

Sukova 2163/1
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29214513

Výrobky, činnosti

Nabídka zasilatelských a spedičních služeb.

Nabídka zasilatelských a spedičních služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 513 033 055
Mobil: +420 608 337 131
E-mail: wingssped@gmail.com
E-mail: wingssped@seznam.cz
WWW: www.wingssped.cz

Kontaktní osoba

Jolana Přikrylová - Jednatel

Telefon: +420 516 414 320
E-mail: wingssped@gmail.com

Tomáš Přikryl - Jednatel

Rostislav Přikryl - Jednatel

Další firmy v oboru

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.