• Detail firmy

Wing Vodo - Topo - Plyn

Základní popis

Instalatérství, topenářství a plynoinstalace rodinných domů, bytů a průmyslových objektů. Rekonstrukce a stavby domů, bytů a bytových jader. Dodávka a montáž podlahového vytápění, revize plynových rozvodů, zapojení studní a vodáren, rozvody vody.

Adresa

Podlesí IV 5376
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62186680

Výrobky, činnosti

Instalatérství a topenářství.

Instalatérství, topenářství a plynoinstalace rodinných domů, bytů a průmyslových objektů. Rekonstrukce a stavby domů, bytů a bytových jader.

Kontaktní osoba

Jaroslav Boráň - Majitel

Telefon: 575 570 277
Mobil: 736 627 254
E-mail: boran@wing-zlin.cz
WWW: www.wing-zlin.cz
Další firmy v oboru

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.