• Detail firmy

Winex CZ s.r.o

Základní popis

Široká škála nabízených masážních služeb, které jsou podtrženy prací špičkových masérů, kteří se v problematice opravdu zdatně orientují a poskytnou vám vždy ty nejprofesionálnější masáže.

Adresa

Rtm. Gucmana 1191/1
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  225390791

Výrobky, činnosti

masáže

Kontaktní údaje

E-mail: masazeostrava@email.cz
WWW: www.masaze-ostrava.info

Kontaktní osoba

Roman Žinčík - Generální ředitel

Telefon: 774 550 708
E-mail: masazeostrava@email.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.