• Detail firmy

WiNE´Z, s.r.o.

Základní popis

Prodej Foie Gras, Terin a jiných francouzských lahůdek.Dále prodej vín z celého světa

Adresa

Burgerova 1861
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24313416

Výrobky, činnosti

Lanýže, teriny

- Prodej

Kontaktní údaje

E-mail: neuman@winez.cz
WWW: www.teriny.cz

Kontaktní osoba

Bc. Richard Neuman - Jednatel

Mobil: +420 602 213 214
Další firmy v oboru

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.