• Detail firmy

WindowMont s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá zprostředkováním montážních kapacit, technickým dozorem staveb a servisem oken, to vše na celém území České republiky.

Adresa

Podnikatelská 553
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03500748

Výrobky, činnosti

Servis a montáž oken.

Naše společnost se zabývá zprostředkováním montážních kapacit, technickým dozorem staveb a servisem oken, to vše na celém území České republiky. Ve spolupráci s nejlepšími montážními skupinami, Vám nabízíme nejkomplexnější služby na trhu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@windowmont.cz
WWW: www.windowmont.cz

Kontaktní osoba

Jiří Sýkora - Majitel

Mobil: +420 725 504 765

Zdeněk Lefner - Majitel

Mobil: +420 608 765 494
Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.