• Detail firmy

Windmöller & Hölscher Prostějov s.r.o.

Základní popis

Nabízí široké spektrum strojů a systémů, které patří k nejlepším v oblasti extruze fólií, tisku a zpracování, flexotiskové a hlubotiskové stroje, stroje na zušlechťování a zpracování papíru, na výrobu fólií, balicí stroje.

Adresa

Kralický Háj 357
798 12 Kralice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27664074
DIČ:  CZ27664074
Rok založení:  2005
Počet zaměstnanců:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- extrudéry pro výrobu vyfukované a lité fólie, flexotiskové a hlubotiskové stroje, stroje na zušlechťování a zpracování papíru, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 310 014
Fax: +420 582 310 052
E-mail: info@wuh-prostejov.cz
WWW: www.wuh-prostejov.cz

Kontaktní osoba

Dipl.-Ing. Uwe Köhn - Jednatel

Max Westermann - Jednatel

Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.