• Detail firmy

Winar, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou kožené galanterie.

Adresa

P. Chelčického 196
384 21 Husinec

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45022615

Výrobky, činnosti

výrobou

Zabýváme se výrobou kožené galanterie.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 331 105
E-mail: obchod@winar.cz
E-mail: winar.spol@iex.cz
WWW: www.winar.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tesař - Jednatel

Mobil: +420 602 125 473

Daniel Tesař - Jednatel

Mobil: +420 602 125 491
Další firmy v oboru

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

Igor Polinskyi - Holla

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní kožené doplňky: pánské opasky, dámské kabelky, brašny, peněženky, pouzdra, klíčenky, náramky atd. Všechny produkty jsou vyráběny ručně na Ukrajině, v Dněpropetrovsku. K výrobě používáme přírodní materiály, převážně kůži. V případě zájmu Vám na vámi vybraný produkt otiskneme logo firmy či iniciály. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.