• Detail firmy

WIKYLAND s.r.o.

Základní popis

Rodinné zábavní centrum.netradiční prostředí pro školení zaměstnanců, unikátní firemní večírky a team buildingové aktivity.

Adresa

Jakubské náměstí 580/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01648322
DIČ:  CZ01648322

Výrobky, činnosti

Zábavní centrum

Kontaktní údaje

Mobil: +420 702 292 759
E-mail: info@wikyland.cz
WWW: www.wikyland.cz

Kontaktní osoba

Ludvik Kohut - Jednatel

Mobil: +420 733 570 105
E-mail: info@wikyland.cz

Michal Křižánek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.