• Detail firmy

WIDMANN, s.r.o.

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč. Zajišťujeme projektovou dokumentaci. Nabízíme rozpočty staveb či kalkulace cen.

Adresa

Humpolecká 13/1
586 01 Staré Hory

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25518992

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Služby ve stavebnictví - odborné vedení stavby, zajištění projektové dokumentace, rozpočty staveb, kalkulace cen, zajištění dodávky stav. mater.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 219 546
E-mail: widmann@atlas.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Pikolon - Jednatel

Mobil: +420 602 785 721

Marie Pikolonová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.