• Detail firmy

WHO 22, s.r.o.

Základní popis

Nabídka volného prostoru pro hudební či firemní akce, párty k prezentaci nových produktů nebo služeb, modní přehlídky, after party, křty filmů či CD.

Adresa

Freyova 82/27
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24681768
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Nabídka volného prostoru pro hudební či firemní akce, párty k prezentaci nových produktů nebo služeb, modní přehlídky, after party, křty filmů či CD.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 877 670
E-mail: lucie@coverplace.cz
WWW: www.coverplace.cz

Kontaktní osoba

Petr Formánek - Jednatel

Další firmy v oboru

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

OVERSPEED

Jsme agentura se zaměřením na auto-moto zábavu. Unikátní produkty, unikátní zážitky! V naší flotile naleznete ty nejlepší vozy současnosti: Ferrari 458 Italia Spider, Ferrari California, Lamborghini Huracán, Porsche 911 991 GTS, Maserati GranTurismo Sport, McLaren 570s a další.