• Detail firmy

WHB STAVEBNÍ s.r.o.

Základní popis

Prodáváme dutinkový a plný polykarbonát, hliníkové profily a doplňky, zámkové panely, markýzy, skleníky, polykarbonátové desky...

Adresa

Slovenská 1085/1a
702 00 Ostrava - Přívoz

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29386390
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Polykarbonáty

Prodáváme dutinkový a plný polykarbonát, hliníkové profily a doplňky, zámkové panely, markýzy, skleníky, polykarbonátové desky, plastové desky pro reklamu, plexisklo. Zajišťujeme montáž a dopravu polykarbonátu, markýz a skleníků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 521 408
Mobil: +420 777 685 230
E-mail: widomskir@gmail.com
WWW: www.polykarbonat-makrolon.cz

Kontaktní osoba

Petra Widomski - Jednatel

E-mail: petra.widomski@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.