• Detail firmy

WHALE plus, s.r.o.

Základní popis

Projekce, realizace a servis systémů ústředního vytápění, zdravotechnických instalací, plynoinstalace a rozvodů technických plynů

Adresa

Dlouhé díly 335 (budova ZPS GO)
763 02 Louky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26928892
DIČ:  CZ26928892

Výrobky, činnosti

plynoinstalace

Projekce, realizace a servis systémů ústředního vytápění, zdravotechnických instalací, plynoinstalace a rozvodů technických plynů

Kontaktní údaje

Telefon: 577 921 265
E-mail: info@whaleplus.cz
WWW: www.whaleplus.cz

Kontaktní osoba

Radek Habrovanský - Jednatel

Mobil: 603 170 976

Robert Bukový - Jednatel

Mobil: 603 455 213
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.