• Detail firmy

Westico Technologies a.s.

Základní popis

Vyvíjíme RFID a RTLS systémy pro sledování a správu majetku, lokalizaci osob, monitoring, měření a sběr dat ze senzorů v bezdrátové Wi-Fi síti.

Adresa

Okružní 741
686 05 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28000587

Výrobky, činnosti

Vyvíjíme RFID a RTLS systémy

Vyvíjíme RFID a RTLS systémy pro sledování a správu majetku, lokalizaci osob, monitoring, měření a sběr dat ze senzorů v bezdrátové Wi-Fi síti.

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Pípal - Předseda představenstva

Telefon: +420 572 520 052
E-mail: info@westico.com
WWW: www.westico.cz
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.