• Detail firmy

Westbohemia Hotels

Základní popis

Westbohemia Hotels, s.r.o. je provozovatelem stejnojmenného hotelového řetězce. Společnost je zaměřena na provozování hotelů v lázeňských lokalitách západních Čech a na kongresovou a incentivní turistiku po celé ČR a incoming.

Adresa

Krušnohorská 1196
363 01 Ostrov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28041844
DIČ:  CZ28041844

Výrobky, činnosti

Ubytování

Společnost je zaměřena na provozování hotelů v lázeňských lokalitách západních Čech a na kongresovou a incentivní turistiku po celé ČR a incoming.

Kontaktní údaje

Fax: 251 119 205
E-mail: stepanek@westbohemiahotels.cz
WWW: www.westbohemiahotels.cz

Kontaktní osoba

. Petrus - Marketingový ředitel

Telefon: 777 662 602

Milan Mrázek - Jednatel

Bedřich Mrázek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.