• Detail firmy

West East Alliance s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem laminátových, celomasivních a bambusových podlah, včetně obložek. Vše za super cenu, jakou nikdo jiný nabídnout nemůže.

Adresa

Plaská 622/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28934431
DIČ:  CZ 28934431
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej laminátových podlah

Kontaktní údaje

E-mail: weal@centrum.cz

Kontaktní osoba

Martin Haska - Obchodní ředitel

Mobil: +420 722 237 872

Lucie Benešová - Jednatel

Další firmy v oboru

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

LUKTO STÍNÍCÍ TECHNIKA

Zabýváme se výrobou, dodáním a montáží interiérových horizontálních i vertikálních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu do oken i dveří. Zajišťujeme opravy žaluzií a prodej náhradních dílů.