• Detail firmy

WESCO INVESTMENT, s.r.o.

Základní popis

Vymáhání pohledávek. Nabídka právního servisu, poradenství, pojištění majetku a osob, hypoték či realitních služeb. Zakládání a likvidace firem.

Adresa

Bratranců Veverkových 1200
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25258222

Výrobky, činnosti

Vymáhání pohledávek.

Kontaktní údaje

E-mail: wesco@seznam.cz
WWW: www.wesco-investment.cz

Kontaktní osoba

INg. Vladislav Valach - Jednatel

Mobil: 777 907 777
Další firmy v oboru

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.