• Detail firmy

WEMAC s.r.o.

Základní popis

Nabízíme filtry a odlučovače olejové mlhy, olejového kouře a aerosolu FILTERMIST a ABSOLENT, filtrační systémy ULT (kovový, grafitový a jiný prach, zplodiny z pájení, laserový a EDM kouř). Prodáváme sací ramena ALSIDENT a průtokové filtry MAGNOM.

Adresa

Technologický areál VÚ Běchovice, budova 10B - Podnikatelská 545
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60745169

Výrobky, činnosti

Odsávání prachu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 864 546
Fax: +420 281 864 318
E-mail: wemac@wemac.cz
WWW: www.wemac.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Kratochvíl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače