• Detail firmy

WEMA Translate s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na komunikaci v německém jazyce. Překlady odborných a právních textů, technické dokumentace, certifikátů, překlady se soudním ověřením. Tlumočení obchodních jednání, na veletrzích, prezentacích a školeních v ČR i zahraničí.

Adresa

Na Fifejdách 330/5
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65141580
DIČ:  CZ65141580
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@wematranslate.cz
WWW: wematranslate.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Marie Werbová - Jednatel

Mobil: +420 777 573 267
E-mail: info@wematranslate.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

Václav Trajer

Zajišťuji korektury českého jazyka. Provádím jazykové korektury diplomových prací, opravuji rukopisy, referáty, brožury a jiné česky psané texty. Pracuji s veškerými formáty. Další činností, kterou se zabývám, jsou překlady z českého jazyka do angličtiny. Garantuji profesionální služby, rychlost a kvalitu.

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.