• Detail firmy

WELPRO, s.r.o.

Základní popis

Jeřáby, plošiny - půjčovna.

Adresa

Pocinovice 266
345 09 Pocinovice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26409658
DIČ:  CZ26409658

Výrobky, činnosti

Jeřáby, plošiny - půjčovna.

Jeřáby, plošiny - půjčovna. Půjčujeme jeřáby a montážní zdvihací plošiny pro výškové práce. Pronájem s obsluhou pro všechny tyto stroje (autojeřáb)

Kontaktní údaje

E-mail: kovo@busek.cz
WWW: www.welpro.cz
WWW: www.welpro.cz

Kontaktní osoba

Antonín st. Bušek - Jednatel

Antonín ml. Bušek - Jednatel

Mobil: 608 982 012

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.