• Detail firmy

WELLWORKS - Rostislav Cibulka

Základní popis

Překlady textů z oboru informačních technologií Lokalizace softwaru a webových stránek Kontrola jazykové kvality Vytváření a správa terminologie

Adresa

Kamenická 510
332 09 Štěnovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64382559
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady se specializací na výpovýpočetní techniku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 921 985
E-mail: rcibulka@wellworks.cz
WWW: www.wellworks.cz

Kontaktní osoba

Ing. Rostislav Cibulka - Majitel

Mobil: +420 777 050 271
Další firmy v oboru

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.