• Detail firmy

Wellnessia s.r.o.

Základní popis

Nabízíme programy zdravého hubnutí zahrnující spolupráci s dietologem. Výživový poradce navrhne optimální dietu, upraví osobní jídelníček.

Adresa

Polní 1015/7
162 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48111716
DIČ:  CZ48111716

Výrobky, činnosti

Dietologické poradny

Kontaktní údaje

E-mail: info@wellnessia.cz
WWW: www.hubnuti.org

Kontaktní osoba

Monika Divišová - Jednatel

Mobil: +420 777 600 854

Ing. Jana Divišová - Jednatel

Mobil: +420 777 093 160
Další firmy v oboru

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".