• Detail firmy

WELLNESS & SPA PRIVATE CLUB MIDA s.r.o.

Základní popis

Nově otevřené luxusní sportovně-relaxační centrum Wellness Club MIDA nabízí bowling, squash, fitness, whirlpool, saunu, masáže a solárium.

Adresa

Pod Děvínem 2837/48
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28193857
DIČ:  CZ28193857

Výrobky, činnosti

Bowling

Kontaktní údaje

Mobil: +420 261 198 181
Mobil: +420 739 421 127
E-mail: recepce@wellnessclubmida.cz
WWW: www.wellnessclubmida.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Daněk - Jednatel

Miroslav ml. Daněk - Jednatel

MUDr. Eva Daňková - Jednatel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.