• Detail firmy

WELLE J.N.K., s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na renovace dveří a zárubní. Nabízíme výrobu schodišť. Zajišťujeme montáže a komplexní služby včetně zábradlí a dalších doplňků.

Adresa

Křižíková 70
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60732857
DIČ:  288-60732857
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Renovace kuchyňských linek a nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 448 992
E-mail: welle@mbox.vol.cz
WWW: www.welle.cz

Kontaktní osoba

Jan Klíma - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

WELLE RENOVIERUNGSSYSTEME CS - MARKETING, spol. s. r. o.
Křižíkova 70
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.