• Detail firmy

WELLBAU s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá projektováním a výstavbou nízko energetických a pasivních rodinných domů, dále pak výstavbou průmyslových a obchodních objektů, včetně rekreačních chat a zahradních domků.

Adresa

Habrová 393
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25855867
DIČ:  CZ25855867
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Domy

- projektováním a výstavbou nízko energetických a pasivních rodinných domů, dále pak výstavbou průmyslových a obchodních objektů, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@wellbau-unibet.cz
WWW: www.wellbau-unibet.cz

Kontaktní osoba

František Kurdi - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.