• Detail firmy

Wegrati s.r.o.

Základní popis

Realizujeme velkoplošný UV tisk, digitální malonákladový a velkoplošný tisk v interiéru, signmaking, grafiku, weby, reklamní kampaně na míru.

Adresa

Rabasova 1714
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01491989

Výrobky, činnosti

Velkoplošný UV tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 242 194
Mobil: +420 722 245 958
E-mail: info@wegrati.cz
WWW: www.wegrati.cz

Kontaktní osoba

Ivana Písková - Jednatel

Mobil: +420 606 402 272
Další firmy v oboru

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.