• Detail firmy

WebTrade CZ, s.r.o.

Základní popis

Podpora a poradenství v oblasti exportu do Německa, zakládání poboček a firem, vyhledávání partnerů, daňové poradenství, analýzy trhu a konkurence, mediální analýzy. Zastoupení veletrhů Dortmund v ČR. Centrum zprostředkování obchodu v Regensburgu.

Adresa

Václavské nám. 808/66
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48112461

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Podpora a poradenství v oblasti exportu do Německa, zakládání poboček a firem, vyhledávání partnerů, daňové poradenství, analýzy trhu a konkurence, me

Kontaktní údaje

E-mail: office@webtradecz.cz

Kontaktní osoba

Petr Ing. Král Ph.D. - Majitel

Telefon: +420 296 348 207
Telefon: +420 296 348 210
E-mail: office@webtradecz.cz
WWW: www.exportdosrn.cz
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Petr Engl

Nabízím půjčku na ruku od 5 000 tisíc do 200 000 tisíc pro zaměstnané, OSVČ, důchodce a zaměstnané v Německu nebo Rakousku.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".