• Detail firmy

Webkomplet, s.r.o.

Základní popis

Vytvoříme kompletní on-line řešení pro váš web Tvorbu webových stránek chápeme jako komplexní službu. Weby a on-line aplikace umíme nejen vyrobit, ale také zajistit jejich propagaci a kompletní údržbu. Prodej nejaktuálnějších obchodních databází.

Adresa

K Babě 605/7
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29185084
DIČ:  CZ29185084

Výrobky, činnosti

On-line řešení pro váš web

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 871 172
E-mail: webkompletpr@centrum.cz
WWW: www.webkomplet.cz
WWW: www.databaze-na-prodej.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Pukovec - Jednatel

Telefon: +420 541 212 143
E-mail: webkompletpr@centrum.cz
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.