• Detail firmy

WEBA Olomouc, s.r.o.

Základní popis

Výroba velkých lisovacích nástrojů pro strukturní díly s vysokou pevností. Nabídka 2D a 3D laserování.

Adresa

K Mrazírnám 209/16
772 00 Bystrovany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47672153
DIČ:  CZ47672153
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  125
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Plastové výlisky na vstřikolisech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 157 011
Fax: +420 585 157 099
E-mail: office@weba.cz
WWW: www.weba.at

Kontaktní osoba

Mannfred Scholz - Prokurista

Mobil: +420 602 521 463

Jiří Šída - Prokurista

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.