• Detail firmy

We-for you s.r.o.

Základní popis

Doprava osob letiště z Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno autodoprava, spedice, vytěžování vozidel, kurýrní doprava, nákladní doprava.

Adresa

Alojzov 151
798 04 Alojzov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02461790
DIČ:  CZ02461790

Výrobky, činnosti

Doprava osob, spedice, autodoprava

Doprava osob na letiště z Prostějov, Olomouc, Vyškov, Brno, Přerov, Kroměříž do Ostrava, Brno, Praha,Vídeň, Bratislava, Přeprava osob, expresní přeprava, autodoprava, spedice, nákladní doprava, autodoprava, vytěžování vozidel, kurýrní přeprava.

Kontaktní údaje

E-mail: transporte@seznam.cz
WWW: www.we-foryou.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Zatloukal - Jednatel

Mobil: +420 608 608 362
E-mail: transporte@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.