• Detail firmy

WCONT online s.r.o.

Základní popis

Společnost WCONT online s.r.o. Vám profesionálně zpracuje účetnictví i daňovou evidenci včetně veškerých daňových přiznání. Dále nabízíme komplexní zpracování mezd zaměstnanců.

Adresa

Machkova 32
500 11 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28317769
DIČ:  CZ28317769
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Komplexní zpracování účetnictví a daňové evidence, individuální přístup, styk s úřady.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 618 505
Mobil: +420 602 455 829
E-mail: wcont@wcont.cz

Kontaktní osoba

Martin Denk - Jednatel

Mobil: +420 602 455 829
Další firmy v oboru

Hana Sítková

Specializujeme se na vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytujeme účetní služby pro fyzické osoby a právnické osoby. Nabízíme zpracování DPPO, DPFO, DPH, silniční daně a další.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

Ing. Marie Čechová - účetní

Komplexní účetní služby se specializací na firmy s větším počtem zaměstnanců, zejména z Jemnice a okolí. Zaměřujeme se především na účetní a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zpracování roční účetní uzávěrky a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně poradenství - komunikujeme telefonicky i e-mailem. Zajišťujeme rovněž zastupování klientů při kontrolách na OSSZ, ZP, ÚP, FÚ.