• Detail firmy

WAZOUN s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se statikou stavebních konstrukcí. Věnujeme se konstrukcím ze železobetonu, oceli, dřeva, zdiva. Konstrukci i založíme.

Adresa

Bystřická 1709/9
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28511832

Výrobky, činnosti

Statika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 299 363
E-mail: wazoun@wazoun.cz
WWW: www.wazoun.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Zoubek - Jednatel

Mobil: +420 775 299 363

Ing. Petr Winkelhöfer - Jednatel

Mobil: +420 773 299 870
Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.