• Detail firmy

WAY UP s.r.o.

Základní popis

Poskytuje profesionální služby v oblasti digitalizace a správy dokumentů, včetně dodání softwaru pro kompletní správu elektronických dokumentů. Má rozsáhlé zkušenosti s digitalizací archívů jak státní správy, tak archívů soukromého sektoru. Specializuje se na digitalizaci dokumentů a softwarové řešení správy a uložení dokumentů.

Adresa

Lom 61
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28108701
DIČ:  CZ28108701
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty a služby

- pro využití plného potenciálu elektronických dokumentů dodáváme specializovaný software pro jejich komplexní a přitom jednoduchou správu. Digitalizací dokumentů, outsourcing průběžné digitalizace, elektronická archivace, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 214 902
E-mail: info@wayup.cz
WWW: www.wayup.cz

Kontaktní osoba

Petr Šetek - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 734 440 608
E-mail: petr.setek@wayup.cz

Markéta Prchlíková - Jednatel

Mobil: +420 608 102 311
E-mail: marketa.prchlikova@wayup.cz

Ladislav Prchlík

Mobil: +420 608 471 515
E-mail: prchlikl@wayup.cz

Jan Proněk - Jednatel

Mobil: +420 724 202 520
E-mail: jan.pronek@wayup.cz
Další firmy v oboru

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu