• Detail firmy

WAVEX,spol. s r.o.

Základní popis

. V prvopočátku byla předmětem podnikání obchodní činnost a kovovýroba, od roku 1994 začala firma vyrábět a dodávat na náš trh zasklívací systém VARIO, který se stal díky každoročnímu nárůstu objemu zakázek nosným programem firmy.

Adresa

Hvězdonice 73
257 24 Chocerady

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47537272
DIČ:  CZ47537272

Výrobky, činnosti

Zasklívání balkónů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 795 432
Telefon: +420 317 795 435
Fax: +420 317 795 435
E-mail: wavex@wavex.cz
WWW: www.wavex.cz

Kontaktní osoba

ing. Martin Walter - Jednatel

ing. Josef Walter - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.