• Detail firmy

Water Way, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme sprchové a vodní filtry, mýdla, ručníky, župany a další příslušenství. Nabízíme masážní tuky, šampony, oleje a sůl z Mrtvého moře.

Adresa

Verdunská 362/25
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28595866

Výrobky, činnosti

Kosmetika a drogerie

Kontaktní údaje

E-mail: water.eu@email.cz
WWW: www.vitale.cz

Kontaktní osoba

Petr Macura - Jednatel

Telefon: 603 540 894
Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.