• Detail firmy

Water Solar Technology Ltd.- branch, organizační složka

Základní popis

WATER SOLAR TECHNOLOGY LTD. s.r.o. byla založena britskou společností OPTIMALTRADE Ltd. která využívá manažerských zkušeností podnikatelů z Čech,Německa a Velké Británie Nabízíme komplexní služby v oblasti energetiky a správy nemovitostí

Adresa

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29041643
DIČ:  29041643

Výrobky, činnosti

Energetika a správa nemovitostí

Kontaktní údaje

E-mail: milos.schubert@conanfacility.com

Kontaktní osoba

Milos Schubert - Ředitel

Telefon: +420 607 505 937
E-mail: milos.schubert@conanfacility.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.