• Detail firmy

WATER LIFE s.r.o.

Základní popis

Úprava vody, filtrace a čištění vody. Jsme schopni dodat plastové potrubí, tvarovky, ventily, vodní filtry a také upravit vodu.

Adresa

Tleskačova 1661
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29264103

Výrobky, činnosti

Úprava vody, filtrace a čištění vody

Kontaktní údaje

E-mail: info@waterlife.cz
WWW: www.waterlife.cz

Kontaktní osoba

David Horký - Jednatel

Mobil: +420 608 301 203
Další firmy v oboru

WEVODA s.r.o.

Nabízíme TOP technologie pro úpravu vody od předních světových výrobců a značek. Nejnovější technologie ze zemí, kde se rodí trendy a standardy ve spolupráci s celosvětově působícími organizacemi. Produkty od výrobců, kteří budují značku na vývoji a inovacích. Naše výrobky a využité technologie jsou navrženy v harmonii s přírodou a se zdravím lidí.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

IRMANN CS, spol. s. r. o.

Úprava a čištění vody, vzduchu, povrchu těles pomocí UV záření. Vyrábíme zařízení pro úpravu vody, UV lampy, UV reaktory Desuva. Dezinfekce vody pitné, bazénové, užitkové, odpadní, demi(PW), teplé. UV desinfekce lahví (sklo i PET), uzávěrů a folií.