• Detail firmy

Watecom s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá především výstavbou, rekonstrukcí a překládkami telekomunikačních metalických a optických sítí a zařízení. Provádíme i s tím související zemní práce, pokládku kabelů, montáž spojek a rozvaděčů včetně měření.

Adresa

Severní 60/25
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27200175

Výrobky, činnosti

Překládky telekomunikačních zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 426 094
E-mail: info@watecom.cz
WWW: www.watecom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Bláha

Mobil: +420 602 308 781
E-mail: blaha@watecom.cz

LIBOR KRBEK - Jednatel

Telefon: +420 602 306 563
Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.